Ryggebandet Use Me. F.v. Erik Hu(bass), Jim Andrè Bergsted(vokal og gitar) og Sebastian Hasle Enghaug (gitar)
Kjøp bildeSpente på morgendagen
Når UKM's fylkesmønstring går av stabelen i Sarpborg i morgen er det mange kreative ungdommer som er både spente og nervøse.
Blant deltakerne som stiller er blant annet Rockebandet Use me, med låten ''Lucy''. Erik Hu er sikker på at refrenget vil fenge mange.
Spesielle elementer
Sangen er veldig catchy, har mye energi og refrenget vil sitte etter at publikum har hørt snagen, forklarer Erik Hu. Men han vil ikke fortelle om de har planlagt noen spesielle elementer på scenen.
Nei, det får isåfall være en overraskelse, jeg vil heller oppfordre folk tilå komme og se, sier han.
For bandet vil det bety mye å komme videre til finalen i Trondheim.
Da kommer vi til å øve vannvittig mye, og det er klart at det vil åpne mange nye dører for oss, forteller Hu. Både han og resten av bandet grugleder seg til i morgen.
Jeg vil si vi er spente, og vi lurer selvfølgelig også på hvordan det vil gå. Det er mange slags folk som kan like musikken vår, alt fra folk som liker rock, til de som er glade i Hip Hop.
Andre som vil stille i Sarpsborg i morgen er Candy Girls, Global Junkyard, Christer Nygård, Paranoia og Wilde Worren, alle fra Råde i Østfold. Også Charlotte Norlund vil stille med bildene Alene og Smoking Kills. Andre fra Moss som stiller er blant annet Gusmania, We are broken, Mia og Adela, Caroline og Noi saremo insieme. Dessuten vil vil også elever ved Mysen videregående skole bidra med en tape spom heter ''Dans med meg''


