Kambomila 2017, Resultatliste, 30.08.2017

D12-15

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Selma Øde Rygge IL 294 44:09 00:00

2 Karin Dalbye Moss Skiklubb 151 52:56 08:47

3 Johanne Bjørk Urstad Moss Skiklubb 274 57:21 13:12

4 Anne Toril Bjørk Kvarsnes Moss Skiklubb 275 58:28 14:19

5 Andrea Pedersen Narmo Moss Skiklubb 120 59:34 15:25

6 Oda Bromander Falkenbo Moss Skiklubb 143 1:10:10 26:01

Michelle Gulbrandsen privat 183 00:00

Lykke Marie Bø Tangen Moss Gazelles 124 00:00

Mathea Lund-Mabäcker Moss Gazelles 180 00:00

Fullførte:9 Påmeldte:19 Startende: 19

D16-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Emily Victoria Wilskow Trøsken IL 610 53:50 00:00

2 Ida Emilie Ellingsen privat 414 56:48 02:58

3 Andrea Borge Pedersen Sørtun 315 1:08:01 14:11

Fullførte:3 Påmeldte:10 Startende: 10

D25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Kristine Platace Latvia 521 45:08 00:00

2 Christine K Berg Øreåsen IL 451 54:25 09:17

3 Anna Marie Eilertsen Randbyprivat 177 1:01:58 16:50

4 Martha Hestnæs privat 187 1:05:28 20:20

5 Lena Halvorsen privat 157 1:11:14 26:06

6 Martine Sletne privat 560 1:12:00 26:52

Fullførte:6 Påmeldte:15 Startende: 15

D30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ann Kristine Bjørk Urstad Moss Skiklubb 276 57:22 00:00

2 Inger-Marit Sæby Spoon BIL 439 58:49 01:27

3 Christine Eriksen privat 49 59:37 02:15

4 Klaudia Konopka privat 114 1:01:07 03:45

5 Jenny Andersen privat 624 1:05:26 08:04

6 Nicola L. Markhus Arkitekturverket 448 1:08:32 11:10

7 Solveig Dalbro privat 280 1:10:19 12:57

Fullførte:7 Påmeldte:20 Startende: 20

D35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Bente Petterson Sørtun 313 45:50 00:00

2 Inger Kåsin Halvorsen privat 371 53:43 07:53

3 Hilde E. Skaatan Team Skaatan 81 55:28 09:38

4 Siri Helen Haugen Gentian 73 1:00:17 14:27

5 Hanne Bentsen privat 270 1:02:45 16:55

6 Solveig Finholt Ødegaard privat 242 1:03:07 17:17

7 Vibeke Sogn-Hansen privat 137 1:03:55 18:05

8 Tina Lind Sørhus privat 353 1:06:57 21:07

9 Siv Helene Kolset privat 320 1:13:34 27:44

10 Tonje Skurtveit privat 402 1:14:05 28:15

11 Christine Preus Team Németh Preus 165 1:14:12 28:22

12 Karianne Pettersen Eika Krapfoss 539 1:16:09 30:19

13 Helle Skovdahl-Nielsen privat 500 1:16:53 31:03

Fullførte:13 Påmeldte:27 Startende: 27

D40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Camilla Solberg Vethe Gentian 5 48:12 00:00

2 Anne Signe Been Mossekarusellen Komiteen 454 48:54 00:42

3 Linda Bragstad privat 12 49:24 01:12

4 Stine Wasenius privat 163 50:18 02:06

5 Line Mette Kanth-Lundem privat 297 55:55 07:43

6 Mia Hagren privat 514 56:41 08:29

7 Cathrine Orm privat 257 57:46 09:34

8 Anniken Wilskow privat 558 1:01:05 12:53

9 Anne Svehagen privat 261 1:02:52 14:40

10 Hege A. Hellem Movar BIL 284 1:05:14 17:02

Heidi Hegreberg privat 383 00:00

Fullførte:11 Påmeldte:19 Startende: 19

D45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Heidi Fresk Son 14 56:36 00:00

2 Trine Strømnes Soon triathlon 48 57:00 00:24

3 Anne Helen Evensen privat 140 57:58 01:22

4 Inger Marit Folland privat 608 58:13 01:37

5 Marit S. Asklien Movar BIL 287 59:08 02:32

6 Guri Øverland Skjeltorp HIK 393 1:00:06 03:30

7 Ingrid Aaslund privat 311 1:01:10 04:34

8 Lise Bovoll privat 410 1:08:25 11:49

9 Ingrid Van T Erve privat 431 1:12:05 15:29

10 Hege Arnesen privat 47 1:16:03 19:27

Fullførte:10 Påmeldte:18 Startende: 18

D50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Astrid Hermansen privat 217 57:05 00:00

Elin Måleng Tingstad Mossekarusellen Komiteen 453 00:00

Lise Beate Ekeberg privat 272 00:00

Stine Thu privat 273 00:00

Fullførte:4 Påmeldte:11 Startende: 11

D55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Marita Meland Eimot privat 214 1:07:08 00:00

2 Jorunn Lolland privat 168 1:12:56 05:48

Berit Elvsås Mossekarusellen Komiteen 470 00:00

Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3

D60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Anne Gjølberg Ryggejoggen 293 58:27 00:00

2 Erna Larsen Mossjonistene 433 1:09:10 10:43

Tordis Suleng Mossekarusellen Komiteen 460 00:00

Fullførte:3 Påmeldte:5 Startende: 5

D65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Tove Nygård Nilsen Ryggejoggen 240 1:10:44 00:00

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

D65-70

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

Dagrun Fledsberg Mossekarusellen Komiteen 455 00:00

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

M12-15

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Nicolai Mikalsen SIL 97 46:45 00:00

2 Mathias Johannessen Moss Skiklubb 69 57:02 10:17

3 Jørgen Vingan Moss Hockey 112 58:25 11:40

4 Ulric Wold Sarpsborg I.L 61 1:03:25 16:40

5 Truls August Pettersen Eika Krapfoss 540 1:16:08 29:23

Elias Harridsleff Eika 04 483 00:00

Emil Oppegård Eika 04 563 00:00

Enis Jusufi Eika 04 484 00:00

Oscar Børud Eika 04 564 00:00

Sander Leonard Nieuwlaat Eika 04 482 00:00

Semih Karais Eika 04 486 00:00

Simen Reinnel Eika 04 481 00:00

Tobias Bretun Eika 04 479 00:00

Trym Garnaas-Kraft Eika 04 480 00:00

Türkay Kuzpinari Eika 04 485 00:00

Henrik Rantala Kambo il 170 00:00

Aron Svendgård Kambo il 194 00:00

Måns Lund-Mabäcker Moss Gazelles 181 00:00

Fullførte:18 Påmeldte:47 Startende: 47

M16-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Fredrik Jensen TFL 496 43:44 00:00

2 Aksel Aimar Gundersen Moss Skiklubb 223 45:09 01:25

3 Tobias Olufsen Børud Askim golfklubb 611 47:52 04:08

4 Ulrik W. Koren Moss Skiklubb 405 49:44 06:00

5 Espen Vingan privat 113 56:55 13:11

6 Jens Henrik Skjeltorp HIK 108 1:00:12 16:28

Fullførte:6 Påmeldte:12 Startende: 12

M25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ulrik Lolland Moss IL 200 34:52 00:00

2 Aksel D. Storflor Sprint Jeløy 574 46:04 11:12

3 Martin Gjessing Semb privat 56 47:38 12:46

4 Joakim Bekkåsen Team Nordlie Auto AS 129 55:48 20:56

5 Daniel Ramstad privat 620 58:48 23:56

6 Christian Barstad privat 24 1:07:40 32:48

7 Ole Harald Moe privat 57 1:08:16 33:24

8 Thomas Sletne privat 616 1:12:02 37:10

Fullførte:8 Påmeldte:18 Startende: 18

M30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Simen Nieuwlaat Team Sport1 Rygge 169 39:15 00:00

2 Mads Lolland privat 139 42:01 02:46

3 Kenneth Horne-Olsen privat 265 42:07 02:52

4 Tormod Steen privat 333 46:13 06:58

5 Jakob Kirkebak Ganger Rolv 584 47:46 08:31

6 Andreas Hermansen Recover Nordic 411 49:43 10:28

7 Terje Sæthershagen Teamocrnorway 134 51:32 12:17

8 Kjetil Tomter Moss Skiklubb 622 52:22 13:07

9 Jappe Jonas Eriksson privat 53 54:07 14:52

10 Daniel Thorsen privat 245 59:13 19:58

10 Simen Bragen privat 246 59:13 19:58

12 Fredrik Németh Preus Team Németh Preus 164 1:14:13 34:58

13 Morten Daniel Olsen Våler MK 207 1:16:21 37:06

Fullførte:13 Påmeldte:29 Startende: 29

M35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ole Hermann Røhr Ryggejoggen 557 37:47 00:00

2 Håkon Urdal Eurofins Moss 352 38:18 00:31

3 Svein-Åge Karlsen Ryggejoggen 450 40:14 02:27

4 Jonas Bergan privat 135 42:02 04:15

5 Hans André Skaatan Team Skaatan 80 44:59 07:12

6 Erling Hopen Abrahamsen Liverpool 149 45:30 07:43

7 Thomas Roskifte OK Moss 603 45:46 07:59

8 Lars André Dalseth privat 136 45:49 08:02

9 Nils Tore Vethe Kulpeåsen 6 46:31 08:44

10 Roger Hild Hansen Team Hild 442 46:34 08:47

11 Knut Egil Hansen Team Østerlie 185 47:47 10:00

12 Hans Martin Ramleth Tronvik 119 48:30 10:43

13 Lars Svendsen privat 440 49:01 11:14

14 Kristoffer Nordheim Equipe Ganger-Rolv 213 49:20 11:33

15 Sven Ørbæk privat 627 50:55 13:08

16 Daniel Tangen Braathe Gruppen 334 52:06 14:19

17 Jens Anders Skordal privat 359 52:19 14:32

18 Espen Halvorsen Jalund Velo 370 53:37 15:50

19 Espen Lauvstad privat 298 53:45 15:58

20 Pål Dixon Sandberg Statens vegvesen VBIL 330 55:37 17:50

21 Sindre Flakstad PAS Ingeniører AS 299 56:45 18:58

22 Magnus Raab Moss og omegn couching 126 58:04 20:17

23 Ørjan Holmvåg privat 321 59:17 21:30

24 Anders Raab-Fjelde Moss og omegn couching 253 1:00:36 22:49

25 Anders Edin privat 630 1:02:44 24:57

26 Terje Sogn-Hansen NSO 377 1:06:08 28:21

27 Paal Larsen Våler MK 68 1:09:42 31:55

Sverre Bretun privat 489 00:00

Fullførte:28 Påmeldte:50 Startende: 50

M40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Christian Øverli privat 365 41:53 00:00

2 Raymond Mathisen Rockwool kondis 196 45:50 03:57

3 Frode Johannessen NSO 379 45:52 03:59

4 Øyvind Løken OK Moss/ Arkitekturverket 445 46:47 04:54

5 Stian Løkken Mossjonistene 390 46:55 05:02

6 Morten Olsen privat 606 47:47 05:54

7 Odin Svendsen privat 628 48:42 06:49

8 Kjell F. Garnaas privat 631 49:21 07:28

9 Pål Andreassen Blåkläder 82 50:29 08:36

10 Åsmund Thoring-Strømner privat 88 50:37 08:44

11 Sverre Jensen privat 613 50:43 08:50

12 Ole-Petter Ellingsen privat 413 50:47 08:54

13 Richard Waage Grimsrødkameratene 188 50:55 09:02

14 Alexander Hoel privat 46 51:08 09:15

15 Ole-Richard Pedersen Greencarrier 618 55:40 13:47

16 Hans-Martin Mabäcker Moss Gazelles 182 57:11 15:18

17 André Vallner privat 318 58:10 16:17

18 Ole Kristian Narmo Moss Skiklubb 121 59:35 17:42

19 Stig Aimar Gundersen Moss Skiklubb 224 1:00:14 18:21

20 Eivind Arnesen Greencarrier 619 1:00:27 18:34

21 Ole Petter Stavem Larkollen IL 375 1:00:34 18:41

22 Ruben Schandy privat 509 1:06:47 24:54

23 Stian Lauritzen Falkenbo Moss Skiklubb 144 1:10:11 28:18

24 Lars Arne Pettersen Movar BIL 281 1:16:07 34:14

Halvor Been Mossekarusellen Komiteen 463 00:00

Fullførte:25 Påmeldte:43 Startende: 43

M45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Rolf Folland Moss Skiklubb 609 39:04 00:00

2 Magne Janitz privat 629 42:31 03:27

3 Roar Sangen Braathen Moss Skiklubb 52 43:49 04:45

4 Harald Strømme Moss Skiklubb 219 45:04 06:00

5 Svein Gåsbakk Mossekarusellen Komiteen 457 45:36 06:32

6 Stein Ivar Skogvoll RPC Promens 63 46:14 07:10

7 Knut Nedregård privat 45 47:44 08:40

8 Stein Olsvik Moss Skiklubb 614 48:11 09:07

9 Kjetil Gudevold Moss Skiklubb 310 48:26 09:22

10 Rune Berntzen privat 621 48:35 09:31

11 Lars Erik Øde MOPIL 295 48:38 09:34

12 Hans Arne Øverås Movar BIL 498 48:41 09:37

13 Tomas Friberg Moss Skiklubb 133 48:43 09:39

14 Arne Brunvoll DNT Vansjø 302 48:45 09:41

14 Jan Anders Hansen privat 41 48:45 09:41

16 Erik Østby SFS 303 49:57 10:53

17 Glenn Olufsen Ryggejoggen 612 50:10 11:06

18 Christian Richardsen Spenst Moss 615 51:11 12:07

19 Svein Helge Andersen privat 319 53:00 13:56

20 Jens Petter Bekkåsen Team Nordlie Auto AS 128 54:44 15:40

21 Øystein Songli Moss Gazelles 385 54:57 15:53

22 Claus W. Koren Moss Skiklubb 403 55:15 16:11

23 Bjarne Ramsjø privat 526 55:17 16:13

24 Gaute Tangen privat 122 55:37 16:33

25 Jostein Arnesen Braathe Gruppen 335 56:44 17:40

26 Svend Yrvum Mossjonistene 349 57:03 17:59

27 Frode Cindahl Felleskjøpet Kambo 301 1:03:23 24:19

28 Øystein Engen Movar BIL 282 1:04:29 25:25

29 Dag Tarje Høiby Movar BIL 288 1:04:36 25:32

Eirik Cederbrand Mossekarusellen Komiteen 477 00:00

Fullførte:30 Påmeldte:45 Startende: 45

M50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Johnny Stensrud Moss IL 4 42:15 00:00

2 Jan Erik Hyllseth Arkitekturverket 446 44:17 02:02

3 Dagfinn Mo Moss CK 537 46:09 03:54

4 Per Christian Lygård Gjensidige Sport 234 47:16 05:01

5 Ralph Hattevig Wärtsilä 575 51:51 09:36

6 Svein Kåre Aas privat 576 53:34 11:19

7 Kjell Ove Sjøvold privat 107 54:05 11:50

8 Bengt Olimb MKEiendom 50 54:46 12:31

9 Per Ivar Syvertsen Ryggejoggen 209 55:10 12:55

10 Åsmund Tangen Moss Gazelles 125 55:27 13:12

11 Paal Erik Dalaasen privat 364 55:56 13:41

12 Einar Foss privat 605 56:10 13:55

13 Lasse Skudal Mossekarusellen Komiteen 474 56:57 14:42

14 Morten Bye privat 70 57:45 15:30

15 Arild Svenson privat 256 57:49 15:34

16 Endre Røine Blodgiverne 360 58:11 15:56

17 Per Ivar Hanssen Ryggejoggen 258 1:00:18 18:03

18 Hans Erik Eide Arkitekturverket 447 1:03:09 20:54

19 Inge Olstrøm Grimsrødkameratene 543 1:05:14 22:59

20 Roar Hermansen privat 216 1:09:00 26:45

21 Jan Eidesmo Moss badmintonklubb 345 1:23:16 41:01

Pål Marcus Berg Mossekarusellen Komiteen 469 00:00

Fullførte:22 Påmeldte:34 Startende: 34

M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Rune Eriksen Ryggejoggen 604 43:35 00:00

2 Frank Sæther privat 148 46:20 02:45

3 Jon Gundersen Bytårnet skole 407 49:18 05:43

4 Tommy Godiksen Caverion BIL 607 52:32 08:57

5 Terje Gundersen privat 161 54:40 11:05

6 Øivind Høe Ryggejoggen 201 54:41 11:06

7 Lars Pihl Sykehuset Østfold 422 56:18 12:43

8 Iver Garsrud Team Fjella 577 56:51 13:16

9 Tor Ketil Gravvold Team Korèabakkan 427 59:56 16:21

10 Roald Pettersen Moss Skiklubb 524 1:01:31 17:56

11 Jan Arne Skullerud privat 625 1:08:29 24:54

Fullførte:11 Påmeldte:16 Startende: 16

M60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Bjørn Arild Halvorsen privat 626 44:53 00:00

2 Ulf Larssen Stokmarknes IL 623 52:01 07:08

3 Roy Harry Enoksen Ryggejoggen 248 52:14 07:21

4 Ole Guttulsrød Ryggejoggen 492 53:28 08:35

5 Helge Karlsen Posten/Bring 617 54:13 09:20

6 Roger Karlsrud Ryggejoggen 190 54:35 09:42

7 Harald Bauger OK Moss 376 58:33 13:40

8 Per Ståle Fylling privat 3 59:45 14:52

9 Arnfinn Flakstad privat 239 1:00:25 15:32

10 Johnny Sørlie privat 591 1:02:39 17:46

11 Arild Bauer privat 179 1:05:49 20:56

Jan Henrik Suleng Mossekarusellen Komiteen 459 00:00

Leif Ombustvedt Mossekarusellen Komiteen 461 00:00

Øivind Lundberg Mossekarusellen Komiteen 458 00:00

Fullførte:14 Påmeldte:17 Startende: 17

M65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Per Viggen Mossekarusellen Komiteen 468 52:26 00:00

2 Ole Gjølberg Ryggejoggen 516 1:02:22 09:56

3 Jan Erik Fredriksen Movar BIL 286 1:03:15 10:49

4 Bjørn Hem Moss Skiklubb 7 1:13:17 20:51

Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende: 5

M70-74

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Harry Karlsen Ryggejoggen 517 53:40 00:00

2 Jan Einar Hansen Moss Skiklubb 505 58:46 05:06

3 Bjørn Dalbye privat 131 59:03 05:23

4 Yngve Hustoft Ryggejoggen 398 1:03:36 09:56

5 Baard Nygaard privat 362 1:11:38 17:58

Steinar Spange K-joggen 380 00:00

Fullførte:6 Påmeldte:6 Startende: 6

M75+

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Odd Pettersen RYGGE BLIKK 232 58:52 00:00

Paul Nestaas Mossekarusellen Komiteen 467 00:00

William Stenbakk Mossekarusellen Komiteen 471 00:00

Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3

TRIM

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

Ammerud, Karin privat 118

Amundsen, Henrik privat 34

Andersen, Egil Mosselærerne 344

Andersen, Knut Mossekarusellen Komiteen 475 Fullført

Andersen, Marit Skei Mosselærerne 342

Andersen, Ragnhild Skei Mosselærerne 343

Bergerøy, Turid H. Ryggejoggen 425

Bjerke, Stein privat 512

Boye Brynildsen, Ellen Habben 229 Fullført

Bromander, Kristin Wiese Moss Skiklubb 145

Bromander, Svein Moss Skiklubb 264

Bromander, Vera Moss Skiklubb 263

Bryn, Marius privat 37

Braathen, Aurora Solberg Moss Skiklubb 51

Carlsen, Per-Arne Fredrikstad IF 66

Edvardsen, Jan Erik privat 292

Engelsen, Per Mossekarusellen Komiteen 466 Fullført

Eskedal, Harald Mossekarusellen Komiteen 473 Fullført

Foslund, Bjørn privat 329

Foslund, Kari privat 328

Funderud, Knut Ryggejoggen 381

Georgsen, Deirdre privat 173

Gjerdrum, Carl F. Mossekarusellen Komiteen 464 Fullført

Gran, Sigrun privat 322

Grytdal, Anne-Marie Mosselærerne 396

Grytdal, Per Mosselærerne 395

Guttulsrød, Kathrine privat 44

Hafskjold, Lene Hanche Moss Skiklubb 569

Hagren, Thomas A VS Fotball 38

Hansen, Arve Sten privat 384

Harridsleff, Bård privat 487 Fullført

Haukvik, Anne Guri Moss Tennisklubb 233

Hermanns-Sæther, Petra privat 147

Hestetun, Bente Movar BIL 211

Holmgren, Audun Mossekarusellen Komiteen 472 Fullført

Holter, Runar Moss og Våler skl 346

Høgli, Magne Mossekarusellen Komiteen 476 Fullført

Høgsdal, Annette ThorgersenFokus Trening 397

Høidebraaten, Terje Hennlngprivat 351

Jakobsen, Mette privat 191

Jarl, Rune Ryggejoggen 155

Jarl, Åse Solstrand Ryggejoggen 156

Johansen, Julie Riddervold privat 77

Johansen, Keneth privat 29

Johansen, Linnea Riddervoldprivat 75

Johansen, Svein-Robert ASKO Sentrallager 429

Koren, Thea privat 404

Kraft, Finn privat 490

Kraft, Snorre privat 488 Fullført

Landsverk, Anne Mari privat 267

Liljeroth, Cecilie privat 32

Lolland, Sverre Mossekarusellen Komiteen 465 Fullført

Lorentzen, Maria Rockwool kondis 208

Ludvigsen, Jørgen Team Ludvigsen 400

Lund, Helge T. privat 478

Lund, Lars Peter Gjensidige Sport 8

Luthen, Geir HiØ 230

Løken, Marianne OK Moss 443

Løken, Rune privat 241

Løken, Thore OK Moss 444

Løkka, Hanne privat 92

Løland, Kjell Sigurd privat 30

Magnem, Roger privat 193

McDonnell, Bridget privat 556

Meller, Vidar privat 1

Nielsen, Liv Meling privat 350

Nilsen, Vdar Riser Ryggejoggen 250

Olsen, Karin privat 305

Olsvik, Roald Moss Skiklubb 355 Fullført

Olsvik, Siri Moss Skiklubb 356 Fullført

Osbak, Unni Mossjonistene 418

Pedersen, Christoffer privat 89

Pedersen, Sissel privat 90

Pedersen, Terje Villy privat 226

Pettersen, Tone Nordang Mossjonistene / Løpeskjørt.no 10

Reneflot, Ingse Moss Skiklubb 83

Revhaug, Åse Ryggejoggen 491

Salvesen, Cato Aas Plast 266

Samuelsen, Terje Medco BIL 255

Stenbakk, Mariann Moss IL 202 Fullført

Stormyrbakken, Fred Pensjonist 162

Sørlie, Jon Ivar privat 361

Tell, Ernest Larkollen IL 203

Tell, Gro Irén Larkollen IL 204

Thorbjørnsen, Rolf Henæs privat 291 Fullført

Tofte, Leif privat 192

Tveit, Trygve Moss Skiklubb 271

Tveten, Hedvig Oline Skei Ramberg skole 340

Tveten, Margrethe Skei Ramberg skole 341

Vegsgård, Tor Wilhelm Ryggejoggen 354

Viggen, Mari Brynildsrud privat 158

NC Vollebekk, Bjørn Mossekarusellen Komiteen 462 Fullført

Wangen, Hans Johan privat 154

NC Wilhelmsen, Reidun Mossekarusellen Komiteen 456 Fullført

Østby Larsen, Tove privat 338

Østby, Trond privat 304

Fullførte:96 Påmeldte:156 Startende: 156

Totalt: Antall: 355